Předpověd počasí RNDr. Magdaleny Lípové


 Výhradně pro Hvězdárnu Žebrák připravuje předpověď počasí RNDr. Magdalena Lípová. Jaké počasí nás tedy čeká v nejbližších dnech?

 
Předpověď počasí na víkend 20. a 21.2. a vyhlídka na počasí v týdnu od 22. do 26.2.2021 od RNDr. Magdaleny Lípové speciálně pro Hvězdárnu Žebrák 

Jarní počasí bude pokračovat a vyvrcholí v polovině příštího týdne.

20. SO Polojasno, ráno a dopoledne místy zataženo nízkou oblačností nebo mlhy. Ranní teploty +1/-3 st., denní 6/10 st., při nízké oblačnosti kolem 3 st. Slabý proměnlivý vítr.

21. NE Zataženo nízkou oblačností, místy mlhy, jen na horách a přechodně i v nižších polohách bude během dne polojasno až jasno. Ranní teploty +2/-2 st., denní 3/7 st, při slunečném počasí až 10 st. Vítr mírný JV.

22. PO Počasí bude téměř stejné jako v neděli. Bude zataženo nízkou oblačností, místy mlhy. Jasno jen na horách a během dne místy i v nižších polohách. Ranní teploty +3/-1 st., denní 3/7 st., při vyjasnění až 10 st. Mírný JV, postupně J/JZ vítr.

Začátkem týdne se začne výrazněji oteplovat.

23. ÚT Jasno až polojasno, ráno místy zataženo nízkou oblačností nebo mlhy. Ranní teploty +2/-2 st., denní 12/15 st., tam, kde se udrží nízká oblačnost kolem 6 st. Vítr slabý proměnlivý.

24. ST až 26. PÁ Jasno až polojasno, místy mlhy nebo nízká oblačnost, která se ojediněle může udržet po celý den. V pátek bude přibývat frontální oblačnosti místy s přeháňkami. Nejteplejším dnem týdne bude středa. Ranní teploty +4/-1 st., denní ve středu 12/16 st., v dalších dnech ochlazování na 7/12 st.C. Vítr slabý proměnlivý, postupně mírný SZ.

Přihlaste se k odběru novinek a astronomických předpovědí

Odběr je zdarma.

* povinné údaje

Prohlédněte si naše Astroinfo emaily.